zákaznická linka: 271742050
email: obchod@it.cz
generováno: 15.11.2019 08:17

Fujitsu FC-Kabel OM3, MMF, 5m, LC/LC 8Gbit/s

D:FCKAB-OM3-C05L-L.jpg

optical multimode- cable (OM3) having LC-LC-connector combination), length 5 m optimized for 8 Gbit/s

Vaše cena bez DPH
1 002 Kč
Vaše cena s DPH
1 212 Kč
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 6. 12. 2019
Objednací kód 269977
Záruka a servis 24 měsíců
Kód výrobce D:FCKAB-OM3-C05L-L
porovnat
tisk zeptat se